Hizmetlerimiz

Sizi herkesten ayıran uzmanlığınız, ürünleriniz veya hizmetleriniz için farkındalık yaratmak zorundasınız.

Müşteriler için farkedilebilir olmak yeni dünyada vazgeçilmez.

Bu kadar çok marka bombardımanı arasından doğru şekilde markanızı göstermek için bir şöhret planına ihtiyacınız var.

PRODÜKSİYON VE YAPIM

Program yapımı, görsel sanatlar, animasyon ve görsel efekt, tanıtım filmi, video çekimi, reklam filmi, motion graphic design, konularında ,uzman çözüm ortaklarımızla, ulusal ve uluslararası ihtiyaçlara yönelik hizmet veren bir ajansız.

Reklam Filmi: Tüketici araştırmalarını, penetrasyon oranlarını, focus grup sonuçlarını dikkatle inceleyip satış fikrini buluyor, yaratıcı fikirle süsleyip, senaryo süreciyle somutluyoruz

Kurumsal Tanıtım Filmleri : Dışarıda şirketinizi kurumsal tanıtım filmleriniz temsil ediyor. Eskiden hedef kitleniz hakkınızda bilgi almak için web sitenize bakardı, şimdi ise kurumsal tanıtım filmlerinizi izliyorlar. Sizi en doğru temsil edecek kalitede, kurumsal tanıtım filmi önerilerimiz için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

3D Görselleştirme Parlak bir fikriniz var ve hayata geçince neye benzeyeceğini iş ortaklarınıza göstermek istiyorsunuz. Gerçeğe en yakın 3D görselleştirme tekniklerini yaratıcı fikirlerimizle bir araya getiriyor, hayalinizi gerçeğe çeviriyoruz.

TASARIM

Biz Mopp olarak yaratıcılığı, sadece markaların mesajlarını müşterilerine iletmek için kullanılan bir araç olarak değil, tüketiciler ve markalar arasında bağ kurmamızı sağlayan bir silah olarak görüyoruz.

Marka Değerinizi oluşturmanın en önemli yolunun da Kurumsal bir kimliğe sahip olmanızdan geçtiğini de çok iyi biliyoruz.

SEO/SEM

İçeriğiniz ve sektörünüz ile ilgili yapılan doğal arama sonuçlarında, listelenme ve tıklanma sayınızı arttırmak amacıyla, web sitenizde ve web siteniz haricinde yapılan optimizasyon ve internet tanıtım çalışmalarıdır.

İyi kurgulanmış bir SEO çalışması zaman içinde organik sonuçlardan gelen hedeflenmiş trafiğinizin doğal bir şekilde artmasını sağlar.

İçeriğiniz ve sektörünüz ile ilgili yapılan doğal arama sonuçlarında, listelenme ve tıklanma sayınızı arttırmak amacıyla, web sitenizde ve web siteniz haricinde yapılan optimizasyon ve internet tanıtım çalışmalarıdır.

STRATEJİ

MOPP, markanızın müşteriyle buluşma sürecine başından sonuna kadar rehberlik eder. Sizi herkesten ayıran uzmanlığınız, ürünleriniz veya hizmetleriniz için farkındalık yaratmak zorundasınız. Müşteriler için farkedilebilir olmak yeni dünyada vazgeçilmez.

Sizi herkesten ayıran uzmanlığınız, ürünleriniz veya hizmetleriniz için farkındalık yaratmak zorundasınız. Müşteriler için farkedilebilir olmak yeni dünyada vazgeçilmez.

MEDYA PLANLAMA VE REKLAM

Dijital medya reklamları ile ilgili, çalıştığımız firmalarla öncelikle marka iletişim stratejisini ve bu strateji sonucunda neleri hedeflediklerini belirliyoruz. Bu hedeflere ulaşmamızı sağlayacak hedef kitleyi belirledikten sonra uygun medya karmasını ve reklamların yayınlanacağı mecraları belirliyoruz.

Mecraları belirlerken mutlaka fiyat ve fayda orantısını göz önüne alıyoruz.

Medya Takibi
Hizmet verdiğimiz müşterimiz, rakipleri, sektörü, ilgili kanun ve yönetmelikler, özel konular ve başlıklarda yerel ve ulusal, günlük, haftalık, aylık yayınlar, elektronik medya ve ajanslar ile TV’lerin izlenmesi, müşterimize özel karşılaştırmalı medya analiz değerlendirme raporlarının hazırlanması, haberler, sektör aktiviteleri ve diğer ilgili konular üzerine rutin yorum raporlarının sunulması hizmetini kapsar

Medya Sayın Alma
Müşterilerimize ihtiyaç duydukları takdirde pazarlama ve iletişim çalışmaları kapsamında yerel, ulusal ve dijital medyada gerçekleştireceği reklam faaliyetleri kapsamında yapacağımedya satın alma işlemlerini minimum bütçe ile optimum fayda sağlayacakları en hesaplı bütçelerle ve pazarlama hedeflerine en uygun kanallarda gerçekleştirebilmesi için ağımız içinde yer alan çözüm ortaklarımız ile birlikte medya satın alma hizmeti de sunmaktayız.

SOSYAL MEDYA

Dijital dünyanın hayatımızdaki yerinin tartışılmaz boyutlara ulaştığı günümüzde büyük kitlelere çok daha kolay bir şekilde ulaşmak için etkisi gözardı edilemez mecralar, bildiğiniz üzere, Sosyal Medya ve İnternettir.

Müşteri adayları seçim yapmak zorunda kaldığında %76’sı sosyal medyası doğru yönetilen ve bu sayede marka algısı oluşmuş hizmeti seçiyor.

Biliyoruz ki; sosyal medya hesapları doğru kullanılan her kurumun diğerine göre seçilme oranı %75 daha fazla. sosyal medya hesapları doğru kullanılan her kurumun hizmet güvenilirliği diğerine göre %93 daha fazla ve doğru web sitesine sahip bir kurumun diğer kuruma göre seçilme oranı %75 daha fazla

ORGANİZASYON

Tecrübemiz, teknolojimiz ve geniş kapsamlı networkümüzle ulusal/uluslararası kongre ve toplantı organizasyonlarına yönelik hizmet veren bir ajansız.