Mopp Medya Organizasyon Planlama PR, genç ve dinamik kadrosu ile medya tanıtım , organizasyon , danışmanlık gibi günümüz dünyasının olmazsa olmaz unsurlarında sizlere yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

Bilgi ve donanımlarınızın daha büyük bir kitleye ulaşması esas misyonumuzdur. Sizlerin ulusal ve uluslararası düzeyde tanınırlığınızı arttırmak , evrensel, ulusal ve yerel televizyon kanallarında , ana haberlerde, gazetelerde , dergilerde, internet sitelerinde kısacası Yazılı ve Görsel Medyada daimi kalabilmeniz , ayrıca çağımızın en büyük haber ve bilgi portalı olan sosyal medyada ses getirmeniz bizim işimizdir.

Mopp Medya Organizasyon Planlama PR sizlere ulaşamayanlara sizin ulaşma aracınızdır.

dijital

Mopp, dijital marka yönetiminizde sizlerin yanında.
Web tasarım, Yazılım, online itibar yönetimi, sosyal medya yönetimi, internet reklamları, adWords ve S.E.O çalışmalarıyla markanızı hedef kitlenize ulaştırıyor.

kreatif

Kurumsal kimliğiniz bize emanet...
Markanızın hedef kitlenize açılan kapısı olan kurumsal kimliğinizin en uygun şekilde yapılandırılması, katalog, broşür, logo ve ilan çalışmaları gibi kreatif alanda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü tasarım ve marka yönetiminizi sizin için planlayıp uyguluyoruz.

prodüksiyon

Çizginin altı da üstü de bizden sorulur!
Fotoğraf çekimlerinden animasyonlara, kurumsal tanıtım filmlerinden reklam filmlerine kadar tüm prodüksyon ihtiyaçlarınızı en doğru çözüm ortakları ve ekibimiz ile birlikte karşılıyoruz.

pr

Markanızı geniş kitlelere ulaştırıyoruz..
T.V programları, haberler, gazete, dergi gibi yazılı ve görsel medya da markanızı milyonlara ulaştırarak bilinirliğinizi arttırıyoruz.

organizasyon

Tecrübemiz, teknolojimiz ve geniş kapsamlı networkümüzle ulusal/uluslararası kongre ve toplantı organizasyonlarına yönelik hizmet veren bir ajansız.